ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

Finále družstev JMK v atletice

ilustrační foto Dne 13. 6. 2024 se uskutečnilo Finále družstev JMK v atletice staršího žactva v Břeclavi. Družstva starších žákyň a žáků bojovala o cenné kovy v JMK.

Družstvo starších žákyň obsadilo postupové páté místo v JMK.Žákyně z naší školy, které se závodů zúčastnili a dopomohli k celkovému pátému místu: Eliška Ševčíková (tř. 8. B) – 1 bod, Vanesa Vašínová (tř. 8. A), Michaela Pavlíková (tř. 9. B), Barbora Janochová (tř. 9. B).

Družstvo starších žáků se pyšní celkově třetím (postupovém) místem v JMK. Super vystoupení všech závodníků. Žáci z naší školy, kteří měli zásluhu na překrásném třetím místě: Samuel Valníček (tř. 9. B) – 18 bodů, Karel Pechmann (tř. 9. A) – 17 bodů, Adam Süsser (tř. 8. B) – 14 bodů, Sebastian Tauš (tř. 9. A) – 12 bodů, Ondřej Klvač (tř. 8. B) – 11 bodů, Ondřej Adamík (tř. 8. A) – 7 bodů, Matěj Bartoš (tř. 8. B) – 5 bodů, Ondřej Chrást (tř. 9. A) – 4 body, Tadeáš Kopřiva (tř. 8. B) – 3 body, Tomáš Pospíšil (tř. 8. B) – 3 body, Sebastian Marc Kingma (tř. 9. A) – 1 bod, Daniel Alex Kingma (tř. 9. A), Šimon Otáhal (tř. 8. B).

Gratulujeme!!!