ÚSPĚCHY ŽÁKŮ

Školní rok 2023-2024

Mistrovství JMK družstev mladšího a staršího žactva - sk. "SEVER" – druhé kolo

ilustrační foto Dne 19. 5. 2024 se pořádalo druhé kolo Mistrovství JMK družstev mladšího a staršího žactva – sk. „SEVER“ na domácím stadionu ve Vyškově. Veliká škoda, že družstva starších žáků a žákyň byla oslabena, protože se termín konání závodů křížil se zahraničním zájezdem naší školy. I v oslabené sestavě se vybojovalo u starších žákyň celkové druhé místo a starších žáků třetí místo.

Žáci a žákyně naší školy, kteří se závodů zúčastnili: Ondřej Adamík (tř. 8. A) – 26 bodů, Sebastian Tauš (tř. 9. A) - 20 bodů, Matěj Bartoš (tř. 8. B) – 9,5 bodů, Eliška Ševčíková (tř. 8. A) – 7 bodů, Tomáš Dirda (tř. 8. B) – 3 body, Aneta Kalousková (tř. 7. A) – 13 bodů. Obě družstva se dostala do Finále JMK do Břeclavi. Musíme pochválit i družstva mladších žákyň a žáků, která také bojovala o co nejlepší umístění v Jihomoravském kraji. Družstvo mladších žákyň potvrdilo celkové druhé místo a mladší chlapci obsadili páté místo (musí ještě zabojovat o postup do finále). Žáci a žákyně naší školy, kteří se závodů zúčastnili: Michal Hrabovský (tř. 6. A) – 27 bodů, Adéla Sedláková (tř. 6. A) – 13 bodů, Marek Bajer (tř. 6. A) – 9 bodů, Dominik Černý (tř. 5. B) – 7 bodů, Martin Formánek (tř. 7. B) – 4 body, Petra Bartáková (tř. 7. A) – 3 body, Anna Řiháková (tř. 6. A) – 2 body, Matyáš Zajac (tř. 7. B) – 1 bod, Adam Sedláček (tř. 7. A) – 1 bod, Josef Staněk (tř. 6. A) – 1 bod.

Gratulujeme!!!