Děti z dramatického kroužku hrají pro spolužáky a rodiče

ilustrační foto Ztracený poklad Žáci z dramatického kroužku zahráli divadlo nejen svým rodičům, sourozencům, babičkám a dědečkům, ale také spolužákům z celého 1. stupně a dětem z mateřské školky. Každé jejich představení bylo jedinečné a krásné, ale to poslední už zvládli opravdu jako zkušení profíci.

Předvedli se s detektivní pohádkou a hledali zloděje ukradeného pokladu. Ten si totiž pyšná princezna tajně schovala, aby všechny uložené zlaťáčky byly jen její a ona je mohla utrácet za šaty a šperky. Avšak šikovný detektiv se svým pomocníkem a s policistou krádež vyřešili a princezna přislíbila, že si trest odpyká a bude popeláři pomáhat dbát na pořádek v ulicích. Nakonec se do něj ještě zamilovala a uvědomila si, že bohatství není zdaleka to nejdůležitější na světě….
A jak už to v pohádkách bývá i ta naše měla šťastný konec. Na závěr školního roku jsme ji zvládli 8krát odehrát. Představení se líbilo, potlesk byl obrovský a herci spokojení.
Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat a podpořili snahu a píli žáků, kteří představení celý rok nacvičovali.

Fotografie: https://www.zsletnipole.cz/fotogalerie.htm?fotogalerie=205