O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Rozšíření kapacit MŠ – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:26.03.2015 09:24 Krajská kola v basketbalu 2015
Dne 24. 3 2015 se uskutečnilo krajské kolo v basketbalu starších chlapců (8. – 9. roč.) v Kyjově. Po vítězném tažení okresním kolem, jsme byli všichni plni očekávání, jak to bude probíhat a hlavně jak se nám bude dařit v krajském kole. Naše děvčata postoupila do krajského kola také. Rozhodující zápas sehrála v Brně 25.března.

Turnaj chlapců byl rozdělen na dvě skupiny po třech a čtyřech týmech. My si vylosovali tu menší skupinu a hned první zápas vyhráli nad ZŠ a MŠ Tasovice (Znojmo). Bylo to pro nás veliké povzbuzení do dalších zápasů. Následoval další soupeř a to domácí Gymnázium Kyjov. Toto utkání jsme prohráli, neboť se nám pod košem vůbec nedařilo a vytratila se nám energie, kterou jsme měli po prvním zápase. Čekalo nás utkání pravdy o třetí místo v kraji se ZŠ Sirotkova Brno. Kluci bojovali jako lvi, ale nedařilo se nám podle představ a s brněnskou školou jsme prohráli. Celkové čtvrté místo v kraji je velice slušivé a důstojné.
Složení družstva:
Lukáš Adamec (tř. 9. A – kapitán a nejlepší hráč), Jiří Osolsobě (tř. 8. B), David Navrátil (tř. 8. B), Kryštof Pacejka (tř. 8. B), Matěj Pouč (tř. 8. B), Daniel Mikyska (tř. 9. A), Matyáš Slavík (tř. 9. A), Martin Bubeník (tř. 9. A) a Martin Fišer (tř. 9. A). Kluci blahopřejeme za skvělou reprezentaci školy!!! 
A jak se dařilo 25. března dívkám? Po předchozích zkušenostech z krajských kol  jsme neměli přehnaná očekávání.  Většina týmů má závodně hrající pětky hráček a na ty při tréninku pouze v rámci  TV  i přes snahu a nasazení nemáme.  Přesto bylo naším cílem alespoň nějaký zápas vyhrát.  Bohužel  i přes velkou snahu  se nám to nepovedlo. V posledním zápase jsme již vyhrávali, a vypadalo to na vítězství s jediným pro nás hratelným týmem. Bohužel neproměněné koše a štěstí soupeře nás odsunulo na 6. místo.  Přesto děvčatům děkujeme za reprezentaci školy  a vážíme si herních zkušeností do budoucna. Nejlepší hráčky týmu:  Alexandra Vernerová, Kateřina Bartáková (obě 9. A) a Eliška Zahradníčková 8.B.
I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace