O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Rozšíření kapacit MŠ – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:12.02.2020 10:23 Školní kolo v basketbalu 2020
V úterý 11. 2. 2020 se uskutečnilo Školní kolo v basketbalu. Tento turnaj sloužil nejen o získání basketbalového trůnu na naší škole, ale i jako generální zkouška před okresními koly v basketbalu.

Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. V první (mladší) skupině hrály mezi sebou ročníky šestých a sedmé třídy. Ve druhé (starší) skupině hrály mezi sebou osmý a deváté ročníky. Družstva byla smíšená a složena ze dvou dívek a třech chlapců. Každý sehraný zápas byl velice napínavý, kde rychlost, přesnost a sehranost družstva vedla k vítězství.

Turnaj začal zápasem, kde se mezi sebou utkaly šesté třídy 6. A a 6. B. Vítězně z tohoto utkání vyšla 6. A. Druhý zápas svedla třída 6. A a 7. A. velice vyrovnaný zápas, kde zvítězila 6. A.  Posledním zápasem v této skupině byl mezi třídou 7. A a 6. B. Po veliké bitvě padla třída 7. A.  Všechny zápasy vyhrála třída 6. A a s velkým náskokem se stala vítězem celého turnaje mladší skupiny. Druhé místo vybojovala třídy 6. B a třetí místo získala třída 7. A. Nejlepšími hráči této skupiny byli: Ondřej Zeman, Jan Stanislav, Michal Bagár (všichni ze tř. 6. A), Sebastian Drlík a Karin Tutková (oba ze tř. 6. B).
Turnaj pokračoval dalšími zápasy v druhé skupině (starší). Zde na sebe narazily družstva osmé a devátých tříd. První zápas mezi sebou sehrály třídy 8. A a 9. B. Velice napínavý zápas nakonec vyhrála 9. B. Další zápas se mezi sebou utkaly deváté ročníky. Třída 9. A. jasně zvítězila nad 9. B. Posledním zápasem, který uzavíral celý turnaj byl mezi 8. A a 9. A. Třída 9. A zvítězila i nad 8. A a stala se celkovým vítězem starší skupiny.  Nejlepší hráči byli: Václav Hanulík, Daniel Gryc, Patrik Bednář (všichni ze tř. 9. A), Antonín Vrána, Veronika Orálková (oba ze tř. 9. B), Vojtěch Pechmann a Michaela Zdražilová (oba ze tř. 8. A). Všem zúčastněným gratulujeme a doufáme, že se okresní kola  budou odehrávat jen na vítězné vlně.

Výsledky (mladší skupiny):

1. místo třída 6. A
2. místo třída 6. B
3. místo třída 7. A

Výsledky (starší skupiny):

1. místo třída 9. A
2. místo třída 9. B
3. místo třída 8. A


I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace