O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



09.10.2019 10:50 Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků a žákyň
Základní dlouhodobá část soutěže družstev skončila před prázdninami, ze základních skupin postupující družstva se sešla již v "top" sestavách na Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žákyň a mladších žáků. Tedy, mezi potupujícími družstvy do Blanska byly oba mančafty, což samo o sobě je velice příznivý moment.

Dívky nechaly na place vše a předvedly se soupeřkami slavných jihomoravských klubů naprosto vyrovnanou partii.


Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žákyň:
1. místo, Mistryně JMK - JAC Brno, 137 bodů
2. AK Olymp Brno, spolek, 121
3. TJ Lokomotiva Břeclav, 109
4. ASK Blansko, 98
5. VSK Univerzita Brno, 84
6. Atletický klub AHA Vyškov, z. s., 48
7. AC Moravská Slavia Brno, spolek, 38
8. Atletický klub Hodonín, z. s., 31


V první desítce nabitých startovních listin skončila tato děvčata z naší školy:
Běh na 1500 m, ml. žákyně:
5. místo - Alžběta SUCHOMELOVÁ, 6:00,88 min.
7. místo - Barbora ŠEVČÍKOVÁ, 7:27,46 min.
Běh na 800 m, ml. žákyně:
10. místo - Karolína DIASOVÁ, 51,59 s.Vrh koulí 2 kg, ml. žákyně:
7. místo - Karolína PŘIBYLOVÁ, 9,29 m
Hod kriketovým míčkem, ml. žákyně:
9. místo - Alžběta SUCHOMELOVÁ, 33,29 m
Hod oštěpem 400 g, ml. žákyně:
9. místo - Karolína PŘIBYLOVÁ, 18,74 M

Mistrovství Jihomoravského kraje družstev mladších žáků:
1. místo, Mistři JMK - Atletický klub AHA Vyškov, z. s., 152,5 bodu
2. BYAC Brno, 136,5
3. Atletika Slavkov u Brna, z. s., 93
4. TJ Lokomotiva Břeclav, 86,5
5. Atletický klub Hodonín, z. s., 82,5
6. Atletický klub Kuřim, z. s., 67
7. AC Moravská Slavia Brno, spolek, 47


V první desítce nabitých startovních listin skončili tito chlapci z naší školy:
Běh na 4 x 60 m, ml. žáci:
1. místo - Štafeta AHA Vyškov (Martin  GRÜNWALD, Dušan LÁT, Vojtěch PŘIKRYL, Vojtěch PECHMANN), 35,61 s.
Hod oštěpem 500 g, ml. žáci:
5. místo - Sebastian DRLÍK, 30,76 s.
Skok vysoký, ml. žáci:
2. místo - Vojtěch PECHMANN, 1,55 M
Běh na 60 m, ml. žáci:
3. místo - Vojtěch AMBROS, 8,66 s.
7. místo - Ondřej AMBROS, 8,69 s.
Běh na 150 m, ml. žáci:
9. místo - Vojtěch AMBROS, 21,33 s.
Hod kriketovým míčkem, ml. žáci:
9. místo - Sebastian DRLÍK, 46,14 m
Vrh koulí 3 kg, ml. žáci:
4. místo - Sebastian DRLÍK, 9,37 m
9. místo - Lukáš SÜSSER, 7,66 m
Běh na 60 m př., ml. žáci:
Skok daleký, ml. žáci:
10. místo - Vojtěch AMBROS, 3,88 m


Blahopřejeme za skvělé vystoupení v atletickém městě Blansku. Děkujeme za přístup a vynikající reprezentaci.
Klukům přejeme hodně štěstí v nesmírně tvrdé soutěži - Mistrovství Moravy a Slezska, které tentokrát hostí v Šumperku, již v neděli 5. října 2019.
Kompletní výsledky z Blanska najdete viz:
https://online.atletika.cz/vysledky/40550


I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace