O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Rozvrh hodin
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



19.12.2018 12:04 Vánoční hala mladšího a staršího žactva 2018
Vánoční halu připravili po dva dny aktivní vítkovičtí pořadatelé. Skvělé podmínky ve vítkovické hale přilákaly na start téměř osm stovek mladých atletů, ti předvedli neskutečné výkony - dokladem toho jsou i překonané tři české národní rekordy... Po oba dva dny byli aktivně přítomni i atleti AHA Vyškov z naší školy.

Mladší žactvo:


Vrh koulí, ml. žákyně 2 Kg:
Silva Hanulíková  10,27m (Orel Vyškov)
Veronika Orálková  9,23m
Patricie Veselá  7,08m
Veronika Matzová  5,32m


Vrh koulí, ml. žáci 3 Kg:
Sebastian Drlík  7,84m
Lukáš Süsser  6,83m
Patrik Šášek   6,56m  


Skok daleký, ml. žákyně:
Michaela Zdražilová 3,63m
Lucie Křetínská  3,57m
Karolína Diasová  3,14m
Barbora Ryšánková  3,25m 
Elena Jakubcová  3,23m
Veronika Orálková  3,12m
Elena Šarköziová  2,72m


Běh na 60m, ml. žákyně :
Michaela Zdražilová 9.64s
Kateřina Bébarová  9.33s
Lucie Křetínská  9.34s
Karolína Diasová  9.80s
Barbora Ryšánková  10.21s 
Elena Jakubcová  10.36s


Běh na 60m:
Vojtěch Ambros  9.01s
Ondřej Ambros  9.04s
Sebastian Drlík  9.39s
Patrik Šášek   10.10s
Skok vysoký, ml. žáci:
Vojtěch Pechmann  151cm (6. místo)
Skok vysoký, ml. žákyně:
Michaela Zdražilová 137cm
Kateřina Bébarová  125cm
Lucie Křetínská   115cm


Běh na 150m, ml. žáci:
Ondřej Ambros  23.19s
Vojtěch Ambros  22.13s
Patrik Šášek   27.05s
Běh na 150m, ml. žákyně:
Kateřina Bébarová  24.21s
Karolína Diasová  24.42s
Barbora Ryšánková  25.11s


Štafeta 4 X 200m, ml žákyně:
Račanská, Čamlíková, Křetínská, Balúchová 2. 08: 72 min.

Štafeta 4 X 200m, ml žáci
Ambros, Jašíček, Ludrovan, Ambros: 2. 09: 53 min.


Běh na 300m, ml. žáci:
Ondřej Ambros 49.48s
Vojtěch Ambros 50.31s


Starší žactvo:


Běh na 60m:
Filip Fojtík  7.83s
Lukáš Němec 8.29s 
Patrik Bednář 9.32s
Matyáš Weinreich 11.22s 


Běh na 150m:
Lukáš Němec 19.72s
Patrik Bednář 21.96s  
Matyáš Weinreich 23.01s


Běh na 1500 m:
Jindřich Osolsobě 4: 51.12 min.
Skok daleký:
Filip Fojtík   4,73m
Lukáš Němec 4,30m 
Patrik Bednář 3,32m


Vrh koulí, starší žákyně 3 Kg:
Natálie Konupková  6,35m
Amálie Ilgnerová  5,66m

Štafeta 4 x 200m st. žáci:
Jakub DERKA, Mario HAJZLER, Adam KUCHTÍČEK, Jindřich OSOLSOBĚ 1:45,47 min.
Blahopřejeme k nasazení a děkujeme za hezkou reprezentaci.

Kompletní výsledky najdete na:
https://online.atletika.cz/kalendar

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace