O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2018/19
Vyučovací hodiny
Rozvrh hodin
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



13.04.2018 09:54 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a města Vyškov ve vrhu koulí a skoku dalekém 2018
Dne 10. 4. 2018 se uskutečnila Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole ve vrhu koulí a skoku dalekém. Akce probíhala na domácí půdě školy ve sportovním areálu. Počasí atletice přálo a dobrými výkony se to jen hemžilo. Skvělou atmosféru vytvořili nejen závodníci, ale i hudba, která se linula z reproduktorů.

Výsledky Velké ceny ve vrhu koulí:


V kategorii mladších žákyň – vrh koulí (2 kg)
1. místo -  Barbora Žaludová (výkonem 8, 27 m) – AHA Vyškov
2. místo – Elena Šarköziová (výkonem 8, 26 m) – AHA Vyškov
3. místo – Veronika Orálková (výkonem 7, 42 m) – AHA Vyškov  
V kategorii mladších žáků – vrh koulí (3 Kg)
1. místo – Václav Hanulík (výkonem 9, 08m) – Atletika Orel vyškov
2. místo – Sebastian Felix Drlík (výkonem 6, 90m) – AHA Vyškov
3. místo – Patrik Šášek (výkonem 6, 11m) – AHA Vyškov
V kategorii starších žáků – vrh koulí (4 Kg)
1. místo – Jan Jakub Čáp (výkonem 12, 66m) – AHA Vyškov
2.místo – Matěj Oršel (výkonem 8, 67m) – AHA Vyškov
3. místo – Jindřich Osolsobě (výkonem 8, 59m) – AHA Vyškov
V kategorii starších žákyň – vrh koulí (3 Kg)
1. místo – Tereza Lusková (výkonem 8, 63m) – AHA Vyškov
2.místo – Kristýna Jabůrková (výkonem 6, 86m) – AHA Vyškov
3. místo – Tereza Seidlová (výkonem 6, 67m) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenců – vrh koulí (5kg)
1. místo – Matěj Mikulík (výkonem 9, 15m) – AHA Vyškov
2.místo – Štěpán Šmíd (výkonem 8, 56m) – AHA Vyškov
3. místo – Filip Rozehnal (výkonem 8, 27m) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenkyň – vrh koulí (3kg)
1. místo – Nina Rozehnalová (výkonem 8, 05m) – AHA Vyškov

Výsledky Velká ceny ve skoku dalekém:


V kategorii mladších žáků – skok daleký
1. místo – Vojtěch Pechmann (výkonem 404 cm) – AHA Vyškov
2. místo – David Šmíd (výkonem 360 cm) – AHA Vyškov
3. místo – David Ružička (výkonem 342 cm) – AHA Vyškov 
V kategorii mladších žákyň – skok daleký
1. místo -  Kateřina Bébarová (výkonem 354 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Lucie Křetínská (výkonem 350 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Veronika Orálková (výkonem 341 cm) – AHA Vyškov
V kategorii starších žáků  – skok daleký
1. místo -  Jakub Derka (výkonem 497 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Filip Fojtík (výkonem 457 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Daniel Gryc (výkonem 445 cm) – AHA Vyškov
V kategorii starších žákyň  – skok daleký
1. místo – Tereza Lusková (výkonem 386 cm) – AHA Vyškov  
2. místo – Michaela Gregušová (výkonem 379 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Karolína Vlčková (výkonem 355 cm) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenců  – skok daleký
1. místo – Štěpán Šmíd (výkonem 500 cm) – AHA Vyškov
2. místo – Pavel Lenomar (výkonem 475 cm) – AHA Vyškov
3. místo – Jakub Gužalovič (výkonem 450 cm) – AHA Vyškov
V kategorii dorostenkyň  – skok daleký
1. místo – Nina Rozehnalová (výkonem 435 cm) – AHA Vyškov

Kompletní výsledky najdete na

www.atletika.cz
Všem závodníkům blahopřejeme!!!
I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace