O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2018/19
Vyučovací hodiny
Rozvrh hodin
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:



13.02.2018 16:40 Zeměpisná olympiáda – školní kolo 2018
V pondělí 29. 1. 2018 se uskutečnilo školní kolo v zeměpisné olympiádě. Olympiáda byla rozdělena do tří skupin podle ročníků. Pracovalo se s praktickými (s atlasem), tak i teoretickými vědomostmi. Zadání olympiády bylo velice těžké a mělo prověřit zeměpisné znalosti každého účastníka.

V kategorii A – 6. tříd -  vyhrála Kateřina Bébarová, druhé místo získala Michaela Zdražilová a třetí místo obsadil Martin Štreit (všichni ze tř. 6. A). V kategorii B – 7. tříd – vyhrál Václav Hanulík ze třídy 7. A. Druhé místo získala Khuslensolongo Erdenebayar a třetí místo obsadil Tomáš Kresa  (oba dva jsou žáci 7. B). V kategorii C – 8. a 9. tříd – byl vítěz Petr Nohejl (třída 9. A). Druhé místo obsadil Jindřich Osolsobě (třída 8. A) a třetí místo získal Prokop Čala (třída 8. A).


Kategorie A                  s atlasem      bez atlasu      celkem bodů       pořadí
Kateřina Bébarová       17                  4                        21                      1.
Michaela Zdražilová     9,5                11                       20                      2.
Martin Štreit                 10                  9                        19                       3.
Patrik Šášek                10                  6                        16                       4.
    
    
Kategorie B               s atlasem             bez atlasu           celkem bodů     pořadí

Václav Hanulík               7                      15                              22                   1.
K. Erdenebayar              8                       5                               13                    2.
Tomáš Kresa                 1                       3                                4                     3.
    
    
Kategorie C                 s atlasem           bez atlasu       celkem bodů          pořadí
Petr Nohejl                      16                          34,5                     50,5                       1.
Jindřich Osolsobě           13                             27                     40                           2.
Prokop Čala                    4                            35,5                     39,5                       3.
Kristýna Fedorková         7                             22                       29                          4.
Alexandr Spurný            4,5                           24                      28,5                         5.

Všem zúčastněním gratulujeme a doufám, že se nám bude dařit i v okresních kolech !!!

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace