O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Školská rada
Projekty
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Dokumenty
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
EU peníze školám
Kontakty, konzultační hodiny
Elektronická žákovská knížka
GDPR

 

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:27.04.2016 12:51 Okresní přebor základních škol smíšených družstev mladšího žactva v atletice (7. ročník) 2016
Ve čtvrtek 21. 4. 2016 se uskutečnil Okresní přebor základních škol smíšených družstev mladšího žactva v atletice (7. ročník). Naše škola do bojů o stupně vítězů vyslala dvě družstva.

Podle pravidel muselo být každé družstvo složena z deseti chlapců a deseti dívek. Závodníci získávali body za umístění v disciplínách. Sečtením těchto bodů vyšlo konečné pořadí. Disciplíny, ve kterých se závodilo 60m, 300m, skok daleký, skok vysoký, 800m a štafeta 8 x 100m.

Naše škola v tomto okresním přeboru vybojovala krásné třetí (družstvo A) a osmé místo (družstvo B) v okrese. Nejlepší umístění závodníků: M. Paludová – 1. místo a Jindřich Osolsobě – 3. místo na 800m, Jan Jakub Čáp -  2. místo v hodu kriketovým míčkem, Václav Hanulík  - 3. místo – skok daleký, Natália Jakubcová – 2. místo ve skoku vysokém, Iva Janásová – 1. místo v hodu kriketovým míčkem.
Složení družstva „ A“ : I. Janásová (11 bodů pro družstvo), L. Šnajdr, D. Gryc (3 body pro družstvo), M. Oršel, V. Hanulík (13 bodů pro družstvo), F. Fojtík (4 body pro družstvo), K. Vintera (8 bodů pro družstvo), J. Osolsobě (8 bodů pro družstvo), A. Fiala (1, 5 bod pro družstvo), L. Nohýnek (3 body pro družstvo), J. J. Ćáp (9 bodů pro družstvo), N. Sommerová (8 bodů pro družstvo), N. Jakubcová (13 bodů pro družstvo), K. Jabůrková (7 bodů pro družstvo), S. Kalousková, B. Bělohlávková (1 bod pro družstvo), L. Bohuslavová, M. Paludová (15 bodů pro družstvo), A. Cibulková (3 body pro družstvo), L. Bohuslavová.
Složení družstva „ B“ :  A. Balúchová, S. Skalníková, T. Seidlová, V. Pechmann, P. Čala, A. Konšel, O. Muzikant, D. Novotný, P. Šášek, T. Bednařík, P. Krištof, D. Novák, N. Pluháčková, R. Vláčilová, K. Kolísková, A. Ilgnerová, K. Pauříková, D.  Řiháková, H. Trgalová (4 body pro družstvo). 

Gratulujeme!!!
Kompletní výsledky na
www.atletika.cz

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

I N V E S T I C E   D O   R O Z V O J E   V Z D Ě L Á V Á N Í

 

 

TOPlist

© Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace