O ŠKOLE PRO RODIČE PRO ŽÁKY ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ JÍDELNA FOTOGALERIE HLAVNÍ STRÁNKA

O ŠKOLE
MATEŘSKÁ ŠKOLA
Představení školy
Pro předškoláky
Učební dokumenty
Zaměstnanci školy
Školní rok 2019/20
Vyučovací hodiny
Školní řád ZŠ a MŠ
Poskytování informací
Výroční zprávy
Užitečné odkazy
Volná místa
Projektová výuka
Úspěchy žáků
Přírodovědná gramotnost
Rozšíření kapacit MŠ – ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole
Kontakty, konzultační hodiny
GDPR

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz
JMÉNO: HESLO:

Volná místa

Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
Sídliště Osvobození 682/56, 682 01  Vyškov

přijme zaměstnance na pozici

učitel/ka pro 1. stupeň

Termín nástupu:  1.9.2020

Požadujeme: vzdělání – odborná kvalifikace dle Zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících (ukončené vzdělání), zdravotní způsobilost, flexibilitu, samostatnost. Příjemné vystupování. Zapálení pro práci. Spolehlivost, loajálnost, klidný a vlídný přístup k dětem, trpělivost. Ochota se učit novým věcem.

Nabízíme: plný pracovní úvazek, perspektiva dlouhodobého pracovního poměru, odpovídající finanční ohodnocení, příspěvek na stravné, práci v příjemném prostředí, moderní vybavení školy.

Kontakt: tel.:  773 051 949, 517 325 622, 517 325 621, e-mail: skola@zsletnipole.cz